Твір "Травневий день" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір "Травневий день"
Настає весна, все кругом оживає, цвіте і пахне. Найкрасивіший місяць весни це травень, так як природа вже пахне зеленню. Травневий день особливо красивий; чисте блакитне небо над головою, легкий вітерець, свіже повітря і смарагдові дерева.

У травневий день потрібно постаратися вловити мить весни, яка проходить дуже швидко, і насолодитися цією миттю, увібрати в себе всю красу цього дня.

Гуляючи по вулиці травневим днем отримуєш величезне задоволення від навколишнього світу. Все знаходиться в русі: птахи в'ють гнізда, розпускаються квіти, тягнеться до світла трава, прокидаються від сну дерева, вітер ганяє білі і пухнасті хмари. Природа ожила і святкує це у всій своїй красі.

Як приємно вийти травневим ввечері на вулицю і послухати спів солов'їв. Вони немов про співають про те, що прийшла весна, принесла з собою тепло і радість. Особливо красиво травневим ввечері в селі, коли пропливає бузковий туман, лунає в дали малиновий дзвін, червоний захід розмальовує горизонт, і від усього цього душа наповнюється незвичайними емоціями. Так хочеться закарбувати все цю красу, щоб кожен раз наповнювати себе незвичайними почуттями.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 279 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]