Твір "Роль свят у нашому житті" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір "Роль свят у нашому житті"
Свято - це яскраве, колоритне подія, яке наповнене веселощами і радісним сміхом, жартами та забавами, це торжество, яке дозволяє вирватися з сірих, монотонних буднів, розфарбувати своє життя строкаті фарби надати їй осмисленість. День, повний задоволень і розваг, знімає з людини психологічну фізичну напруженість.

Існує безліч свят, неймовірно величезна кількість, і кожне торжество пов'язано з певною датою і пам'ятною подією, які знаменують звичайний буденний день, перетворюючи його в казкове дійство.

Кожного свята притаманна своя історія, у кожного з них є коріння, традиції і звичаї, внаслідок яких і з'явилося звичай відрізняти один день від іншого.

Що для кожного з нас свято? Яку роль в нашому житті вони грають?

Свята відіграють величезну роль у житті людини.

Для одного це привід побути в затишному домашньому колі ближче до рідних і близьких, для іншого це можливість зібратися веселою компанією друзів або ж відволіктися від нудних повсякденних справ і емоційно підбадьоритися. Але, безсумнівно, ясно одне, в цей чарівний день, коли навіть в повітрі витає особлива магічна атмосфера, що розташовує до незвичайного душевного підйому навіть найзапеклішого скептика і циніка, ви почуєте самі іскріння і добрі побажання і привітання.

Урочистий захід можна сміливо назвати світлом у вікні наших життів.

Червоний день календаря можна назвати шансом, побачити, дізнатися, відчути щось нове, незвичайне, яскраве, те, що ми називаємо дивом і чарами. Тільки в цей день серйозні зазвичай дорослі люди можуть не побоявшись осуду з боку, сміятися і веселитися немов маленькі діти, відчути себе знову дитиною, і згадувати свої найпотаємніші мрії і бажання.

Свята бувають різними сімейними - День Весілля, День Народження або Ювілей; релігійними - Великдень, Масниця, Різдво; міжнародними - День 8 березня, День Святого Валентина; професійними - День поліції, День учителя.

Бувають торжества і іншого типу, наприклад, національного характеру. День Перемоги, День Міста, День Національної єдності або ж День Захисника Вітчизни. Всі ці урочисті заходи спрямовані на те, щоб показати згуртованість, єдність нації, гордість за свою Вітчизну, її міць, силу.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 149 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]