Твір про мою маму | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір про мою маму
Я без перебільшень скажу, що моя мама найкраща. Моя мама - це втілення жіночої мудрості, гідності і безмежної любові. Вона ніжна і добра. Мама цілує і шкодує мене, коли мені погано , і радіє за мене, коли мені добре. Мама - це мій найкращий друг. Тільки їй я можу довірити свої таємниці, і тільки її поради будуть самими правильними, адже мама мені бажає тільки хорошого.

З раннього дитинства мама опікала мене, берегла від життєвих негараздів. Коли я хворіла, то один тільки мамин поцілунок міг допомогти мені при будь-якої хвороби, вилікувати від самого різного недуги.

Мама любить читати різні книги і до цього вона привчає мене . З раннього дитинства вона читала мені казки з гарним кінцем. Зараз, коли я подорослішала, вона радить мені книги, які я читаю сама і потім ми разом її обговорюємо.

Ми разом робимо уроки. Я впевнена , що моя мама знає все. І мені дуже важливо, що якщо я чогось не розумію, вона пояснює і допомагає знайти правильну відповідь.

Моя мама дуже гарно співає. Від неї я розучила багато різних пісень і полюбила музику. Її голос - найприємніше, що мені доводилося чути. До цих пір, коли мені буває погано або щось не виходить, ми сідаємо з мамою, вона мене обіймає, цілує і ми співаємо дитячі пісні, від чого стає легше і веселіше.

Мені подобається, як моя мама готує. Найсмачнішим у неї виходить яблучний пиріг. Колись вона мене навчить піч такий же.

Мама працює продавцем у магазині. Вона встає рано вранці, готує смачний сніданок , потім йде будити мене, і ми їмо всією сім'єю. Потім ми разом виходимо з дому і йдемо - мама на роботу, а я в школу.

Увечері ми зустрічаємося вдома. До приходу мами я намагаюся зробити все уроки, забратися удома, щоб більше часу у мами залишилося на відпочинок. Коли вона приходить з роботи, ми йдемо на кухню готувати смачну вечерю до приходу тата. За цей час ми балакаємо, жартуємо, я ділюся з мамою секретами, вона дає мені поради, а я до них прислухаюся.

Ми часто проводимо разом вільний час. Коли погода гарна, ми гуляємо, купуємо щось смачне і несемо додому, щоб поділитися з усіма. У погану погоду ми залишаємося вдома. Мама мене вчить тому, що вміє сама: готувати, вишивати, допомагати по дому.

Коли я стану мамою, я обов'язково буду найкращою і улюбленою для своєї дитини. Я буду обдаровувати його любов'ю і турботою, купувати подарунки, приділяти багато свого часу, грати з ним. Я знаю, що мама має бути саме такою, тому що у мене є відмінний приклад.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 439
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]