Твір на тему "У поході" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "У поході"
Кожна подорож - дотик до чогось значного і прекрасного. Так говорив ще письменник Костянтин Паустовський. Починати долучатися до подорожей краще всього через походи. Мої батьки вже давно ходять в походи вихідного дня. Я то - же часто ходив з ними. Особливо мені запам'ятався зоряний похід, який ми здійснили цього літа по Ленінградській області. Чому він називався зоряним? Бо кілька туристських груп вийшли з різних точок і повинні були зустрітися в одному місці. Того разу це було місто Пушкіно.
У місці зустрічі в той раз зустрілося більше тисячі туристів. Під час походу ми змагалися з іншими сім'ями туристів в орієнтуванні на місцевості. Це дуже цікаво: я краще став розуміти азимути і карту, різні прийоми орієнтування без жодних пристосувань.
Але найцікавіше чекало нас в кінці шляху. Під Пушкіним в місці зльоту проводилися різні веселі конкурси - з розпалювання багать, з приготування похідного обіду на швидкість, з бігу на пересіченій місцевості та інші.
Потім були пісні бардів під гітару біля великого багаття , виступи поетів і професійних співаків. Загалом, було дуже цікаво, і я навряд чи зможу забути цей зоряний похід. Я подорослішав, відпочив, зміцнів і більше дізнався про те, як можна жити цікаво і весело!


Категорія: Готові твори | Переглядів: 206
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]