Твір на тему "У людині повинно бути все прекрасно" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "У людині повинно бути все прекрасно"
Крилата фраза Чехова про те, що «в людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки», широко відома. Кожен може своїми словами сформулювати головну думку цього вислову, а я визначаю її для себе так: кожна людина повинна намагатися, щоб не тільки його обличчя і одяг були чистими і красивими, але щоб і думки, і душа, і вчинки були такими ж охайними.
Важко, дуже важко слідувати мудрому Чехову в нашому повсякденному житті! За особою та одягом ще якось стежити виходить, але от душа і думки... Вони так і намагаються щось підленьке викинути і потішити нашу егоїстичну натуру! Те підштовхують нас зрадити друга, то змушують чесати руки в надії урвати шматок побільше, то робляться брудними від зіткнення з мерзенностями, твореним іншими... Що ж робити, Антон Павлович, якщо я не настільки мудрий, як ви? Де взяти сили? Але порятунок повинно бути! Інакше ми всі загрузли б у гріху, стали б черствими і жорстокими, розучилися б співчувати і співчувати.
А порятунок, на мою думку, полягає в уважному читанні великих творів світової літератури ! Читання це має вчити нас чогось хорошого, а не просто розважати. Читаючи «Горе від розуму» Грибоєдова або вірші Пушкіна, ми повинні «приміряти» на себе почуття і думки позитивних героїв їхніх творів, намагатися робити так, щоб і твої помисли, і твоя душа ставали поступово такими ж тонкими і прекрасними.
Порятунок від бруду є ще в одній великій книзі - в Біблії! Там все досить ясно: брехня і нечисті прагнення - це погано; правда і віра - це правильно і прекрасно. Звичайно, потрібно шукати ще якісь джерела, які допоможуть у порятунку душі і думок від навколишнього бруду.
Я розумію, що не так навчений життєвим досвідом, як письменник Чехов, але мої слова щирі .


Категорія: Готові твори | Переглядів: 648
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]