Твір на тему: Телебачення і фільми | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему: Телебачення і фільми
Винахід телебачення в двадцятому столітті зробило революцію. Кілька сотень років тому, а може і десятків, люди навіть уявити не могли, що прогрес зовсім скоро дійде до того, що ми зможемо бачити знайомих і не знайомих нам людей в якоюсь країною коробці!

А між тим, ми вже зовсім звикли до цього, для нас це така ж річ, як чищення зубів, або щось в цьому роді. Причому, використовується телевізор по -різному, хтось дійсно його дивиться, вникає в суть, хтось під нього їсть, а хтось включає, щоб було побільше шуму. Багатьом людям це комфортно.

Здавалося б, телебачення з'явилося зовсім недавно, а вже забувається. А забувається воно завдяки появі «Всесвітній павутині», або Інтернету. І дійсно, це куди більш прогресивна річ, адже там ми зможемо дивитися те, що потрібно нам, а не те що нам пропонують. Проте, телебачення відходить на другий план , але серіали здавати позиції не збираються! Скільки їх знімається і донині ! Це і різні фантастичні серіали, і документальні, і японські мультфільми «Аніме», і варто сказати, що серед усіх верств населення серіали користуються колосальним успіхом.

Школярі дуже люблять прийти після школи і подивитися «надприродне», або щось в цьому роді, батьки, як правило, воліють трохи інші жанри, реалістичніші і серйозні, я вже промовчу про людей літніх. Це цікаво, це затягує, підчас допомагає по -справжньому розслабиться.

А ось що стосується саме телебачення, в ньому я сенсу не бачу. Ти не маєш можливості дивитися те, що тобі цікаво, крім того, телебачення часто служить прекрасним засобом для пропаганди. Так, в Інтернеті це теж присутня, але ти маєш можливість фільтрувати інформацію, і це незаперечний плюс. Так що, на мою думку, телебачення вже дуже скоро зовсім забудеться людством, або буде використовуватися дуже рідко, точно так само як використовується зараз і радіо.

Колись воно звучало в кожному будинку, розважало людей, тепер же його слухають одиниці. Адже на зміну радіо прийшло телебачення, де до слова, повно музичних каналів, а тепер і Інтернет, де ти можеш слухати що завгодно і скільки завгодно.

Одним словом, телебачення і зокрема, перегляд серіал , часом дійсно можуть приносити користь, від перегляду можна отримати безліч позитивних емоцій. Однак, якщо це не на постійній основі, та й про книжки забувати не варто.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 192
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]