Твір на тему "Світанок" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Світанок"
Світанок, він завжди різний, навіть якщо взяти, наприклад, якесь різний час року. Він - то рожевий, немов пух фламінго, і такий же повітряний і легкий. Те яскраво-червоний, як вогонь багаття або каміна. Іноді світанок дуже схожий на захід, особливо це можна бачити на море, він немов зливається з морською гладдю на горизонті. Від таких плавних переходів фарб часто у людини може помінятися настрій, навіть якась тиха і сумна усмішка з'являється на обличчі. Часто можна бачити гуляють людей на набережній , які прийшли сюди просто помилуватися світанком. Можете бути впевнені - це романтики по натурі своїй . До таких відношу себе і я.

Я можу просто рано вранці встати і вийти на балкон , щоб ще раз поглянути , як світанок може змінюватися буквально кожну хвилину . Мені здається , що нічого красивіше я не бачила. Я дуже люблю малювати і напевно тому мені хочеться запам'ятати всі переливи і фарби , які я побачу. Я взагалі по натурі - жайворонок , це той , хто дуже рано встає. І для мене ранковий світанок найбільш улюблена пора всіх доби. Разом зі мною пробуджується вся природа , вона немов знехотя відкриває свої «очі» , починають співати пташки , поблискують зеленим яскравим кольором листя на деревах під ласкавими сонячними ранковими променями. Ще не жарко , повітря чисте, прохолодне і свіже .

Влітку я часто виходжу на берег річки в селі, де ми відпочиваємо у родичів , милуюся світанком і пробудженням природи. Такого неймовірно прекрасного явища , повного загадковості і таємничості , навряд чи можна побачити ще де-небудь . У міській суєті нам ніколи займатися зустріччю світанку , це можна зробити тільки в літні канікули на природі. Якщо стояти біля самого берега річки , то можна почути кожен шурхіт і звук. А ось і сонце , повільно , ніби ще в сні , що встає з-за лінії горизонту , і вся природа пожвавлюється відразу , щиро радіючи йому . З світанком і появою сонця виникає таке відчуття , що все, що було поганого вчора, вже не повториться сьогодні . А це означає , що починається новий день , повний цікавих подій. І з кожним разом , коли я виходжу вранці на берег нашої річечки , я все більше і більше закохуюся в світанок.

Я іноді беру з собою мольберт з фарбами і роблю маленькі замальовки , пізніше я все це дооформлю і покажу батькам. Поки це моя таємниця. На моїй майбутній картині буде зображений світанок з прокидається природою. Я обов'язково напишу цю тиху річку , і очерет , злегка погойдується від течії. На картині будуть обов'язково краплі роси , які лежать , виблискують і переливаються в променях сонця , немов перлини , на листочках дерев і траві .


Категорія: Готові твори | Переглядів: 360
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]