Твір на тему "Сонце" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Сонце"
Як тільки починається світанок, нас, що живуть на планеті Земля, вітають перші промені сонця. Вони пробуджують не тільки людей, а й природу. Люди прокидаються, птахи починають виводити свої трелі. З поверхні Землі сонце нам здається зовсім не великим, таким, що часом здається, що до нього можна підстрибнути . Ми все: і люди , і звірі, і птахи, що живуть на цій планеті, зобов'язані йому цим існуванням . Сонце - це і незвичайна краса при ранкової зорі, і спекотний полудень і вечірній казковий захід сонця . Але не тільки це. Сонце ще й вогненна, колосальних розмірів зірка , яка розпечена до дуже високого градуса за Кельвіном , що досягає показника 6000 .

Навколо цієї зірки , званої Сонцем , обертаються всі планети , що входять до Сонячну систему , в тому числі і наша Земля. Не всі знали і думали саме так. Сонце дає нам рівно стільки світла і тепла , щоб його вистачало для нашого життя. Природа все розподілила так , що якщо воно пекло хоч трохи сильніше , то наша Земля вже давно перетворилася б на попелищі , а всі океани , моря і річки вже були б в атмосфері , у вигляді опадів , тобто випарувалися б . Якби температура Сонця була б нижче тієї , що є зараз , то швидше за все наша планета перетворилася б на крижане царство , без людей і тварин. Ми не змогли прожити при такому сильному морозі. Завдяки силі тяжіння світила , ми ( земляни і наша планета) знаходимося на однаково постійній відстані від нього , це є в той же час і надійним захистом від метеоритів і комет , які перебувають у постійному русі у Всесвіті.

Вчені вирахували , що на планету Земля потрапляє зовсім невелика (якщо можна так висловитися) дещиця енергії Сонця (одна п'ятисот мільйонна ) , але і її достатньо для забезпечення потреб всього людства. Сьогодні на цій енергії їздять автомобілі , працюють заводи і фабрики. Деякі жителі північних країн використовують її для опалювання своїх будинків і нагрівання води у водопровідних мережах. Більш прогресивними західними країнами світу вже налагоджений випуск сонячних батарей і щосили ведуться будівельні роботи по сонячних електростанцій . Ця енергія має безмежні запаси , так поему ж її не використовувати для своїх потреб. А ось газ , нафту , вугілля та інші корисні копалини , з яких виробляється енергії , при такому варварському їх винищуванні та видобутку , можуть скоро стати з нульовими показниками , вони просто вичерпаються. Напевно недарма , ще в глибоку старовину первісні просто поклонялися сонцю , вважаючи його Богом і символом доброти. Так нехай воно і нам світить як можна довше.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 291
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]