Твір на тему: Сім'я | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему: Сім'я
Моя сім'я - це чотири найулюбленіших людини : тато, мама, я і брат Діма.
Наш тато строгий. Він тільки глянув - і я відразу зрозуміла : десь вчинила неправильно. Папуля ніколи не лає, не гнівається - тільки погляд. Це і є покарання. Тому ми з Дімою стараємося, щоб у тата були добрі , веселі очі.
Зате в його кишені завжди лежить смачненький гостинець від зайчика. Я вже розумію , що ніякого зайчика немає, а от братик заповзає до тата на коліна і починає розпитувати: «А куди біг зайчик, а що сказав , а звідки він знає нас?»
Ми з мамою посміхаємося над тим , як тато вміло викручується, щоб відповісти на питання сина - почемучки  Фантазер!
У нас з мамою багато таємниць. Ми , поки наші хлопчики ганяють м'яча у дворі, готуємо їм сюрприз: ліпимо пельмені. У мами вони виходять маленькими, а мої чомусь великі , незграбні . Але татові подобаються мої пельмені. «Де тут побільше м'яса?» - І вибирає виделкою те, що я так старалася ліпити . Нахвалює . Тепер я знаю : він не жартує. Адже кожен пельмешек я заговорила : «Це для тата , щоб сильним був, цей для мами , щоб була красивою , цей для братика - може спати буде міцніше , а цей собі , щоб зуб швидше виріс»
Ось так і живемо. Дімульке вже обмалював всі шпалери , мамочка довязивайте мені на зиму шкарпетки , папуля дивиться олімпіаду Пекінську , а я пишу для вас твір про своїй чудовій родині.
Ми міцна сім'я . Ніяке горе не увійде в наш будинок, тому що двері відкриті для добра , успіху , любові , щастя.
Я хочу, щоб всі сім'ї жили так, як ми. Приходьте до нас в гості , спробуєте моїх пельмешек. Адже вони добрим словом заговорені .


Категорія: Готові твори | Переглядів: 266
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]