Твір на тему "Що я люблю робити" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Що я люблю робити"
У будь-якої людини є свої переваги і улюблені заняття. Одним нічого більше не треба, дай посидіти біля комп'ютера і погортати сторіночки інтернету. Кому то подобається читання книг і журналів. І нічого навколо він вже не чує і не бачить, він зайнятий цікавим сюжетом твору. А деяким подобається просто гуляти у дворі з друзями і товаришами. У мене особисто існує дуже багато улюблених справ, якими я з великим задоволенням можу займатися.

Я, як не дивно для юнака, дуже люблю проводити багато свого вільного часу в колі своєї великої родини. Мені дуже цікаво розмовляти з татом, у нього можна про все запитати, і на будь-яке питання я обов'язково отримаю вичерпну відповідь. Він дуже багато чого знає, я теж хочу бути грамотними і знаючим. З мамою ми можемо весь вихідний день провести на кухні. Я дуже люблю готувати, особливо, якщо це щось новеньке. Ми з мамою любимо експериментувати і пробувати готувати різні страви , з різних кухонь світу. Для цього ми спеціально ходимо в магазин, вибираємо потрібні в рецепті продукти. Як приємно після завершення приготування зробити всім рідним сюрприз у вигляді нового блюда. Зазвичай ми намагаємося його дуже красиво прикрасити і піднести на стіл у гарному посуді.

Ще одне з найулюбленіших занять - це проводження часу зі своєю сестрою. Вона ще дуже маленька , їй всього два роки. Але вона вже така смішна і цікава . Потрібно обов'язково за нею постійно дивитися , щоб вона не встигла ніде « нашкодив ». Її допитливість не знає меж , скрізь вона повинна все перевірити , переглянути всі шафки , до яких може дістати. Мама навіть деякі дверцята зав'язала навхрест гумкою , щоб моя молодша красуня не змогла їх відкрити .

Але саме, мабуть , улюблене заняття , це виїзд нашої всієї родини на природу. Ми намагаємося частіше це робити. Всією дружною компанією ми завантажуємося в машину , в багажнику якої замариноване м'ясо на шашлик , ціла сумка з овочами , фруктами і решті їжею плюс окрема коробка для провізії сестрички. Недалеко , всього в декількох кілометрах від міста, є дуже красиве місце , куди ми приїжджаємо у вихідний день. Папа відразу ж нам всім дає завдання по збору сухих гілок для багаття , сам виставляє на галявинці стіл і стільці , мама накриває на стіл. Сестра з бабусею в цей час обстежують околиця , збирають квіти і ягоди. Поки ми « нагулюють » апетит , тато вже приготує шашлик і ми всі розсаджуються по місцях , повністю готові до такої приємної трапези. Тут вже нічого не потрібно придумувати , все і так дуже смачно. Свіже повітря , рідні поруч , що ще потрібно? Поки я ще не дуже виріс , я насолоджуюся спілкуванням зі своєю сім'єю. Знаю , що скоро такого не буде , я поїду вчитися в інше місто, тому і користуюся моментом .


Категорія: Готові твори | Переглядів: 1702
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]