Твір на тему "Роль конституції в моєму житті" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Роль конституції в моєму житті"
Конституція - це найголовніший закон. Саме він регулює всі відносини в суспільстві, не даючи розростатися конфліктам, а якщо вони і розростаються, то конституція покликана все розставити по місцях. І звичайно, конституція займає вагоме місце в нашому житті, в житті кожної людини.

Давайте розберемося з тим, навіщо взагалі потрібна конституція, які функції вона виконує? Підійти до цього питання, як звичайно, можна неоднозначно. Якщо не йти у роздуми, то стає ясно, що головна функція конституція - регулювання. Регулювання суспільних відносин. До речі, багато хто цікавиться, чому ж люди самі не можуть вести себе так, як потрібно, щоб ніяка регулювання «зі сторони» не була потрібна? Все дуже просто. Сучасна людина пройшов шлях від тварини до чогось середнього між твариною і власне, людиною в чистому вигляді. І в нас є дуже багато тварини. Про це варто поговорити окремо.

Спочатку людина представляв із себе повноцінне тварина. Майже. У людини був розум вже тоді, саме завдяки йому він так еволюціонував, і зрештою, став «царем» на цій планеті. Проходять десятки тисяч років, людина прогресує, позбавляється від тварини. А що таке «тварина»? Це, перш за все, інстинкти. Агресія, бажання схопити собі побільше, все це інстинкти, все це тварина. І до слова, у жінок тваринного більше, ніж у чоловіків. За такий короткий період часу, по відношенню до того, яке взагалі існує людина, він не міг повністю позбавиться від тварини в собі. І в процесі розвитку цього постійно хтось сприяв. Спочатку це були шамани, чарівники, потім з'явилася релігія.

Усі заповіді - все це правила, які суперечать тварині поведінки. Дотримуючись їх, людина стає більш Людиною. Зараз релігія відіграє вже не таку роль, основне завдання виконує саме держава. А якщо бути точніше - конституція. Раніше це були заповіді Божественні, а тепер положення Конституції. Сенс один і той же.

Конституцію можна розглядати і як щось філософську, як спосіб життя сучасних людей.

У моєму житті, безумовно, конституція займає значущу роль, так само як і в житті кожної людини. Вона не дозволяє мені робити те, що не слід здійснювати, можна сказати, вона в деякому роді, мій вихователь. Саме так я розглядаю конституція в рамках мого життя.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 1277
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]