Твір на тему "Природа" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Природа"
Природа завжди привертає увагу, так як майже завжди красива. Вона красива, звичайно, тільки якщо не зворушена згубним впливом людина. Хоча природа теж може бути різною, вона може бити дикої або доглянутою, але вона все одно буде приносити радість і заспокоєння, якщо в ній не буде сміття. Наприклад, природа, яку людина перебудував під себе, вона теж може бути прекрасною, парки, підстрижені газони і клумби не менше диких лісів привертають увагу. Тому що це все одно прекрасно, це природа, правда, трохи підкоригувати.

Інша справа природа дика . Вона настільки різноманітна , що людина ніколи не втомиться дивитися на неї і милуватися. Це і ліси і поля , річки і озера , водоспади і гори , моря і океани. Це все природа , дика , неприборкана , первозданна . Чомусь всім більше подобається саме дика природа , яка ще не була зворушена руками людини. Більшість цікавить можливість побачити щось не штучне , напевно, тому , що зараз у світі дуже мало залишилося місць , де можна побачити справжню незайману природу , хоча вони є, і багато хто спеціально відправляються в джунглі , в найвіддаленіші куточки , щоб насолодитися чудовим видом неймовірних красот природи.

Природа - це , крім усього іншого , дуже потужна сила . Вона може стати музою для музикантів , поетів , художників і мислителів. Безліч прекрасних картин було створено і неймовірну кількість творів було написано , з марній спробі передати принадність і неповторну чарівність природи. Але мало у кого це виходило , тому що сама принадність природи і полягає в її невловимості і нестійкості . Її постійна плинність і мінливість притягує серця людей. Але , з іншого боку , природа ще й символізує стабільність. Земля , яка допомагає всьому народитися , як ніщо інше є символом стабільності і родючості .

Природа настільки різноманітна , що кожен знайде собі щось до душі. Комусь подобаються ліси і гаї середньої смуги Росії , хтось без розуму від тропічних рослині і тварин. Деякі вважають за краще проводити час на суші , гуляти серед дерев і милуватися на заходи сонця. Інші без розуму від води і готові проводити там години безперервно . Природа настільки багатолика , що може подбати про всіх і для всіх створити куточок , де буде затишно і комфортно. Напевно , саме це приваблює людей , різноманітність і краса , кольору і яскравість фарб , які можна побачити в природі.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 198
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]