Твір на тему "Подорожі, транспорт, проблеми, викликані технологічним прогресом." | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Подорожі, транспорт, проблеми, викликані технологічним прогресом."
У наші дні багато людей люблять подорожувати. відстані між містами стають коротшими завдяки розвитку транспорту. Коли ми вибираємо вид транспорту, ми беремо до уваги відстань, швидкість, комфорт, вартість. 
Хтось віддає перевагу подорожувати по морю. І це не дивно, тому що сучасні кораблі надають комфортні умови: кабіни з кондиціонером, великі обідні зони, і, іноді, басейн на борту. 
Повітряний транспорт - найсучасніший вид транспорту. Багатьом він подобається із за бортового харчування та розваг на борту. Люди завжди мріяли про польоти. Одного разу, в 1903 році, ця мрія стала реальністю. З першого польоту братів Райт, виросла величезна індустрія авіа перевезень, яка дозволяє подорожувати по всьому світу швидко і недорого. 
Деякі люди люблять подорожувати поїздом. Перший поїзд взяв на борт пасажирів в 1804. На жаль, поїзд почав падати рейок і люди зрозуміли, що рейки були недостатньо міцні, щоб витримувати вагу поїзда. Пасажири вибралися з поїзда неушкодженими, але цей приклад показує, наскільки небезпечним може бути розвиток транспорту. 
Причини, з яких люди подорожують, найрізноманітніші. Подорожі завжди були невід'ємною частиною освіти, способу пізнання світу. Також подорожі дають можливість попрактикуватися в іноземній мові. Якщо запитати людей, з якою метою вони подорожують, найчастіше люди згаданий світові пам'ятки, відомі музеї, національні парки і замки. Людям завжди цікаво відкривати для себе щось нове, пізнавати культуру інших країн, пробувати їжу і слухати музику інших народностей. 
Звичайно, завжди знайдуться люди, які будуть проти подорожей. Такі люди вважають, що у туристів немає поваги до країнам і місцям, які вони відвідують. Такі люди воліють сидіти вдома біля телевізора і не виїжджати за межі свого міста. 
Зараз багато хто має особистий автомобіль, це викликає багато проблем. Пробки і складності з паркуванням - одні з головних проблем у великих густонаселених містах. Для вирішення цієї проблеми уряд повинен розвивати інфраструктуру і покращувати роботу дорожньої поліції. Забруднення повітря, викликаний пробками, ще одна проблема. Люди повинні спробувати використовувати альтернативну енергію та розробити машини, які їздять на електроенергії, набагато більш чистому паливі, ніж бензин. 
Люди повинні використовувати публічний транспорт більше. Якщо ми будемо використовувати автобуси і поїзди замість машин, то буде менше екологічних проблем. Пересуватися на власній машині дорожче, ніж на громадському транспорті. Переваги громадського транспорту повинні сприяти зменшенню використання машин. 
Деякі люди вважають за краще користуватися велосипедом, а не автомобілем, для цього є багато причин. По перше, вартість велосипеда не зіставно нижче вартості машини. По друге, машини не забруднюють навколишнє середовище. В третє, використання велосипеда для пересування покращує стан здоров'я. 
Технологічний і науковий прогрес минулого століття дозволив людям долати відстані в мить ока, але цей прогрес створив велику кількість проблем, які треба вирішувати.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 1056 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]