Твір на тему: Освіта в Канаді | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему: Освіта в Канаді
Одним з еталонів системи освіти по праву вважається Канада. Не дивно, що вчитися в навчальних заклади цієї країни прагнуть люди з усіх куточків світу. Адже недарма кажуть, що освіта - це одна з найкращих інвестицій в себе.

Оскільки Канада відноситься до англомовної суспільній системі, її освітня система дуже схожа з системою США (за винятком деяких відмінностей). Базова освіта обов'язково для всіх. Воно включає в себе початкову і середню школу для дітей у віці від 6 до 16 років. Школи знаходяться в підпорядкуванні органів місцевої влади, освітня політика яких залежить від статусу провінції.

Наприклад, в Ньюфаундленді дітям доведеться вчитися в школі 11 років, тоді як в Онтаріо аж 13. У деяких регіонах першому класу передує рік дитячого садка. Початкову освіту включає базову підготовку з загальних дисциплін, але в старших класах діти можуть вибирати собі предмети.

У міру наближення до закінчення шкільної програми, учень повинен визначитися, куди він хоче йти далі. Для вступу в університет необхідно пройти досить поглиблену підготовку, тому до вищих навчальних закладів потрапляють дуже здібні й талановиті. У канадських ВНЗ повною мірою була реалізована Болонська система. Завдяки їй студенти, крім загальнообов'язкових предметів, вибирають собі ті дисципліни, які, на їх думку, стануть в нагоді в майбутній спеціальності. Через такого підходу нудна навчання перетворюється на захоплююче дослідження.

В університетських стінах також панує атмосфера змагань, яка підштовхує учнів із завзяттям гризти граніт науки. Крім державних закладів існують і приватні університети, але від цього якість навчання ніяк не страждає.

У теж час студентам професійних училищ не доводиться сумувати. Робітники і середні спеціальності, які не потребують глибокої підготовки , також у пошані на просторах Канади.

Високий рівень тутешнього навчання дозволяє їм влаштуватися на гідні і високооплачувані посади.

Таким чином, канадська освітня система створила ідеальні передумови для розвитку особистісного потенціалу. Толерантність і демократичний підхід зробили свою справу - студенти, усвідомлюючи, що майбутнє тільки в їх руках, з відповідальністю і рішучістю беруться за власне навчання. І результат не змусив себе чекати: канадські випускники вважаються професіоналами своєї справи.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 393
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]