Твір на тему "Осінь" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Осінь"
Осінь - одна з найбільш чудових і зачаровують явищ. Ще зовсім недавно на деревах красувалися яскраво- зелені крони, а тепер, за якихось кілька тижнів все змінилося. Масивні стовбури дерев скидають яскраво- жовті та оранжеві одежини. Сонце світить яскраво, але гріє вже не так сильно. Від цього настає смуток, але як красиво... Гуляючи в парку на стежках шарудить сухе листя, але ще не опалий клен у своєму пухнастому вбранні червонуватого кольору, з різьбленими листям , чарує своєю красою. Осінь, як художник, прикрасила небо в сірий колір, траву в коричнево -зелені відтінки, а стовбури дерев зробила більш масивними, високими, важкими.

Іноді восени ставати трохи сумно , хочеться ще поніжитися під літнім сонечком , але скільки яскравих фарб і нових відчуттів приносить ця пора. Вранці стало прохолодно , але повітря стало начебто легше , вулиці візуально розширилися , а коли збираються птахи під вікном , щоб полетіти в теплі краї , здається , що їх не сотні , а тисячі.

Манящая краса осені змушує задуматися , занурює в мрії. Вийшовши в парк на прогулянку всі проблеми забуваються , душа відпочиває , насолоджуючись мальовничими пейзажами. З приходом вересня яскраві сонячні дні замінюють неосяжні темно- сірі хмари , які закрили собою все небо . Під ногами утворилися невеликі калюжі , які поступово поповнюються дрібними холодними краплями з неба.

Після того , як природа поміняла своє вбрання з зеленого на жовтий , приходить відчуття сонливості. Вулиці спорожніли , природа втомилася і хоче зануритися в зимову сплячку , щоб відпочити від суєти.

Сидячи вдома біля вікна і дивлячись на мальовничу картинку , яку подарувала нам осінь , настає стан спокою . Ніби все завмерло . Не дарма цю чудову пору перевтілень описують у своїх творах поети . Хоч на вулиці і прохолодно , але побачивши жовто -червоні фарби , в душі панує особливий настрій.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 271
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]