Твір на тему: "Наша планета Земля" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему: "Наша планета Земля"

Наша земля - унікальна планета у всесвіті, єдиний наш будинок. Кожна людина повинна дбати про довкілля і не сподіватися на іншого. Це, як помити за собою посуд, повинно стати звичкою.

Екологія Землі з кожним днем потерпає сильніше і сильніше. Будуються нові заводи, з'являється все більше автомобілів на дорогах, запускаються ракети і супутники. Це призводить до забруднення повітря, глобальному потепління, танення льодовиків, з'являються озонові діри. Вимирають цілі види тварин через вирубку лісів, багато водні ссавці і риби давно знаходяться під загрозою зникнення через забруднення водойм, адже багато автолюбителів заощаджують на автомийках і миють своїх залізних коней в природних джерелах, використовуючи побутову хімію.

У великих містах люди страждають захворюваннями дихальних шляхів через погану екологію. За межею міста виростають купи сміття, тому що пакети і пляшки не переробляються, а викидаються. Такі «дрібниці», про які ми не думаємо, призводять до розмноження гризунів і появі нових хвороб , які потім вони приносять в міста.


Щоб захистити нашу Землю від загибелі, кожен має почати із себе . У першу чергу, має бути дбайливе ставлення до природи, рослинам, які дають нам повітря. Не варто забруднювати міста дрібним сміттям, який не складно донести до урни, кидати вздовж тротуарів недопалки, папірці від цукерок, пробки від пляшок.

Якщо кожен загляне в себе і згадає, скільки шкоди він заподіяв природі, а після цього постарається бути мудрішими і дбайливіше, то наша «Блакитна планета» проіснує на сотні років довше, разом з нашими правнуками і їх нащадками.Категорія: Готові твори | Переглядів: 900
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]