Твір на тему "Моє улюблене заняття" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Моє улюблене заняття"
Цим заняттям я почала захоплюватися вже давно, спочатку моя бабуся показала мені кілька прийомів, а потім мене вже було не відірвати від бісероплетіння. Це заняття надзвичайно захоплююче. Виробів з бісеру дуже багато: оригінальні підвіски, барвисті намиста, ошатні пояса, вузькі і широкі браслети, кулони, всі вони красиві. Якщо правильно підібрати кольори і дуже акуратно зробити виріб , то в підсумку виходить дуже здорово. Вже в школі у нас був організований гурток рукоділля, в якому я і займаюся своєю улюбленою справою .

Я стала шукати все , що стосується бісероплетіння . Виявляється , що історія його дуже цікава. Це мистецтво прийшло до нас з далекої Венеції , де був центр з виробництва та розповсюдження бісеру. Склярі зберігали секрет виготовлення цього матеріалу у великій таємниці , відкриття якого каралося суворим покаранням . До наших днів намисто з Венеції вважаються найдорожчими у всьому світі. Виявилося , що індіанці острова Манхеттен почали виготовляти свої буси ще задовго до відкриття Америки Колумбом.

З часом виготовленням бісеру і намистин зайнялися у Франції та Німеччині , там було відкрито велику кількість майстерень. Але самий серйозний конкурент венеціанських виготовлювачів - Богемія . Там була винайдена машина для виготовлення бісеру , він став набагато дешевше зробленого вручну , що дозволило поширювати його по всьому світу. Особлива ограновування і чистота скла стала відмітною рисою Богемського скла до кінця дев'ятнадцятого століття. На Русі теж використовувався бісер , але він був разом з дорогоцінними каменями і річковими перлинами . Його використовували у вишивках , у в'язанні бісером і в створенні картинок ( вдавлювали бісер в розтоплений віск).

Техніку роботи з бісером передавали з одного покоління до іншого , тому сьогодні це не нове мистецтво , а трошки призабуте старе . До сьогоднішнього дня збереглися старі традиції плетіння бісером , вони доповнюються прийомами , візерунками і матеріалами і пристосуваннями.

Робота з бісером дуже копітка , але я намагаюся набратися більше терпіння , адже мені важливий результат. Я дуже хочу встигнути зробити браслет для моєї найкращої подруги - у неї день народження. Трошки мені допомогла бабуля , і ось в моїх руках переливається багатьма квітами , гарний стильний ажурний браслет. Хоч це заняття забирає досить багато часу , але це в радість і для власного задоволення. А що може бути краще , ніж улюблене заняття , яке приносить дуже красиві результати.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 2304
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]