Твір на тему "Мій улюблений одяг" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Мій улюблений одяг"
Близько двадцяти років тому всі учні шкіл нашої країни ходили на заняття тільки в однаковій шкільній формі. У 1990 році її скасували , і вже школярі могли вдягати те , що вони хочуть, йдучи на заняття. Сьогодні більшість навчальних закладів знову повертається до форми для школи, однаковою для всіх.

Ми досить великий проміжок часу проводимо в шкільних стінах і тому форма є нашою повсякденним одягом . Мені особисто , вона подобається . У ній є певна , своя строгість . Одяг , як друга шкіра. Вона може розповісти про людину дуже багато . Що стосується форми , то вона багато в чому дисциплінує , адже в школу ми ходимо не так на прогулянку , а отримувати знання. Ще один плюс такого одягу - її вартість , не всім батька по силам одягати дитину щодня в різні вбрання , а форма дає альтернативну можливість . Школяр , охайно одягнений у форму , виглядає дуже добре , навіть якщо в сім'ї є фінансові труднощі. Він не буде сильно виділятися серед інших , а це має дуже велике психологічне значення для підлітка. Ніякого соціальної нерівності в школі, мені так здається , бути не повинно. Ну й щоденний питання «Що б сьогодні одягнути?» Автоматично знімається.

У мене є багато іншого одягу , крім шкільної форми. Найулюбленіша , мабуть - це джинси і різні топіки і футболки. Я взагалі дуже люблю такий спортивний вид одягу. У ній зручно скрізь: можна сходити в магазин , в бібліотеку , до подружки , просто прогулятися по набережній. А ось що стосується суконь - то я пас . Можливо , що я ще не доросла до правильного розуміння краси одягу , але поки мені так дуже зручно і досить комфортно . Мама намагалася купити мені сукню. Так, воно дуже красиве і досить дороге . Може бути , коли я виросту я і буду носити вечірні сукні , але поки мене мій одяг влаштовує, і мама вже зі мною не сперечається. Вона говорить так: «Всьому свій час» . Мама , звичайно ж , абсолютно права , це означає , що воно просто не настав ще для мене. Що стосується моєї взуття, то в школі - це туфлі без каблуків , а в інший час (крім зими , звичайно) - це кросівки.

Взимку я люблю надягати різні куртки з капюшонами , в них дуже зручно і тепло. Ось пальто мені, чому то не подобаються, в них я відчуваю себе як то незграбно , чи що.

Кажуть , що смак формується з дитинства. Так от , судячи з фотографій , я дуже любила сукні , а тепер, напевно , зрадила своїм перевагам. Мама каже , що в мені зараз «сидить» підліткове неприйняття рад дорослих. Можливо . Я думаю , що як тільки «подорослішаю» , буду одягатися так само модно , стильно і красиво , як моя мама.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 5559
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]