Твір на тему "Мій робочий день" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Мій робочий день"
Вважається, що для правильного життя треба все планувати заздалегідь. Багато хто навіть складають які-небудь списки справ. Я теж, коли навчався у початковій школі, становив для себе по хвилинах розписаний «Режим дня».

Пам'ятаю, як цілий тиждень намагався, щоб ні на одну мить не затриматися з виконанням кожного пункту цього «Режиму». Потім якось само вийшло, що мій інтерес до суворого дотримання цього переліку справ пропав, і я став лише приблизно дотримуватися написаного мною графіка. Але з часом звичка організовувати свій час стала частиною мого способу життя, тому я думаю, що мене можна назвати зібраним людиною.

Отже, з чого ж складається мій робочий день? Я встаю рано, о сьомій ранку. Деякі люблять повалятися в ліжку ще якийсь час після дзвінка будильника, але я не такий. Я знаю, що випадково можна заснути - і тоді весь день піде шкереберть. Я відразу підскакую і біжу у ванну вмиватися. Це допомагає мені остаточно відійти від сну.

Потім я снідаю на кухні тим, що заздалегідь залишила мені мама, і йду до школи. Часто я зустрічаю когось з однокласників, і ми йдемо разом. Це приємний інтервал часу - можна поговорити про що-небудь цікаве.

Під час занять я намагаюся робити те ж, що і всі: слухаю вчителів, виконую їх завдання. Але іноді трапляється щось цікаве. Наприклад, хто-небудь з однокласників придумає смішну напис і прикріпить листок паперу з нею іншому на спину так, що інші бачать, а «жертва» немає. Всім весело. Ще іноді приходить шкільна медсестра і викликає до себе в кабінет усіх по черзі, щоб робити щеплення. Це ще цікавіше, а головне, не порушує дисципліну.

Після того як уроки закінчаться, я йду додому. Пообідавши, поспішаю на заняття футбольної секції. Там тренер змушує нас виконувати різні важкі вправи, вірніше, вони раніше здавалися важкими, а тепер я знаю, що їх зробити не так вже й складно. Потім ми з хлопцями деякий час граємо, а потім цілою компанією йдемо додому.

Коли тренування немає, я просто дивлюся телевізор або навожу у себе порядок.

Приблизно о шостій вечора я сідаю робити уроки. Починаю з письмових завдань. Часто на домашку йде не так багато часу, але іноді доводиться продовжити заняття після вечері, який у нас в 8:00 вечора, коли мама приходить з роботи.

Перед сном я збираю сумку до завтрашніх уроків, щоб не займатися цим з ранку.

По вихідних днях мій розпорядок зовсім інший, але це тема вже іншого твору.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 1872
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]