Твір на тему "Мій день народження" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Мій день народження"
Я взагалі люблю всі свята. А вже свій день народження, напевно, найбільше. Я завжди чекаю від нього чогось цікавого та незвичайного. День народження у мене відразу після Нового року, 2 січня, тому у нас в сім'ї свято виходить дуже довгий. Я навіть радий, що народився саме в цей час. У будинку ще варто ошатна ялинка, в школі канікули. Батьки теж вдома, у них вихідні, бо свято Новий рік - всенародне. Шкода тільки маму, їй доводиться знову пекти торт, так як новорічний вже з'їдений давно.

Ми щороку фотографуємося з друзями в мій день народження. Тепер, після вже декількох років , дуже цікаво розглядати знімки в альбом , де фото розкладені по роках. Ми завжди сміємося самі над собою. Які ми були маленькі і як ми зараз зросли - це відразу видно по фото . У нас в сім'ї є свій фірмовий торт , який мама мені готує саме в мій день народження. Він тришаровий , в одному шарі - мак , в іншому - вишні , в третьому - горіхи. Він такий смачний , що просто пальчики оближеш. Але мама , якимось чином , щороку прикрашає його по-різному і кожного разу він все красивіше і цікавіше . Обов'язково задуває свічки , які мама розставляє по всьому периметру великого кондитерського шедевра.

Увечері ми всією компанією: моя сім'я і друзі виходимо на вулицю. Там тато вже заготовив петарди та феєрверки . Ми навіть на Новий рік їх не використали , щоб залишити на моє свято .

Ні для кого не секрет , що всі люди люблять отримувати подарунки. Але мені здається , що мої батьки більше люблять їх дарувати . Вони завжди придумують що-небудь оригінальне , про це подарунок я не повинен знати , тоді виходить справжній сюрприз. Так , цього року мені подарували комп'ютер , щастя моєму не було меж. А хлопці , мої друзі , купили мені підставку під нього і кілька ігор , виявляється, все знали, який мене чекає подарунок. Мої батьки - самі чудові у світі , вони знаходять спільну мову не тільки зі своїми друзями , але і з моїми . Мені дуже добре з ними , це мої справжні друзі.

Мені здається , що кожен рік ми будемо збиратися такий дружною компанією на мій день народження. Я постараюся зробити все , що від мене залежатиме . Бачити в своє улюблене свято - день свого народження найближчих і дорогих людей , про що ще можна мріяти?

Тепер ми записуємо всі свята на відео , ми ж живемо в ногу з часом. Сподіваюся , що коли-небудь в майбутньому я буду влаштовувати такі дні народження , як у мене , своїм дітям . Це сімейні традиції і мені б дуже хотілося їх зберегти.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 3149
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]