Твір на тему "Листопад" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Листопад"
Такої краси, як в осінньому лісі, не зустрінеш , мабуть, ні в який інший час року. Дерева немов вбралися у свої святкові різнокольорові одягу, яких тільки немає цветосочетаний: і вишнево -червоні, золотисто -жовті, темно -зелені. Зовсім чорними або сліпуче -білими можна побачити серед цієї строкатої листя стовбури різних дерев. У кожного з них свій неповторний відтінок кольору. Коли залишається всього лише три місяці: вересень - він саами ніжний, ще схожий на літо, жовтень - цей, немов художник - пейзажист оздоблює лісу і сади в різні кольори, листопад - вже з більш прохолодними і дощовими днями і ночами, тоді потрібно встигнути побродити по лісі. Поки ще немає снігу, можна стільки всього красивого в ньому побачити.

Ми часто всім класом на вихідні їздимо за місто , хто збирати гриби , хто ягоди. Девчонки роблять собі вінки з осіннього листя і надягають їх на голову. Природа сама починає готуватися до зимових холодів , це дуже романтичне і красиве час . Зазвичай ми виїжджаємо , орієнтуючись на погоду. Тому що в сонячні дні в лісі особливо добре. Так цікаво спостерігати за листопадом, листя дуже обережно опадає з дерев - видовище просто зачаровує. Сонечко вже не гріє по-літньому , але зате повітря який! Він вже більш прохолодний , але дуже свіже і чисте . Осінній ліс вражає своєю абсолютною тишею . Тільки чути наші голоси і шурхіт листя під ногами. Вони вкриють всю поруділу і висохлу за літо траву до самої весни . Осінній ліс дуже спокійний , так як всі звірі , що населяли його , вже сховалися для підготовки до зими. Високо під самими хмарами ми бачили зграї відлітають на південь перелітних птахів. Такі прогулянки заспокоюють і приносять колосальне задоволення і відпочинок. Ми ще досхочу можемо подуріти і повалятися на опалому листі , немов на перині , адже вони абсолютно сухі і не бруднять одяг.

Подекуди ще можна знайти гриби , але якщо це мета прогулянки , то варто йти в ліс після дощу , взявши з собою кошик і обов'язково ніж. Потрібно щоб поруч був знавець грибів , так як ці гарні рослини бувають і отруйними і помилковими . Їх шукають і знаходять зазвичай розгрібаючи сухою палицею листя , відсунеш , а там ціла сімейка опеньків або підберезників ! Вони дуже красиві і різні ці їстівні , мовчазні і поживні лісові жителі. Для чого потрібний ніж ? Не можна гриби виривати із землею , потрібно просто акуратно їх зрізати. Тоді залишаться плодоніжки і на наступний рік можна впевнено приходити на це місце за новими грибами.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 439
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]