Твір на тему "Як я провела весняні канікули" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Як я провела весняні канікули"
Моя тіточка жила біля моря . Зазвичай ми їздили до неї влітку, але одного разу мої батьки їхали в тривале відрядження і відправили мене до неї наприкінці березня, саме на весняні канікули.
 
Незвично було їхати по , знайомим за літом місцям , засипаним снігом. За вікном поїзда білою стіною стояли ліси , переливаючись в променях сонця срібним бісером. І, загалом - то , це було приголомшливо красиво.
 
Тітоньку я відразу і не дізналася . Зазвичай вона стояла на пероні у квітчастій сукні і шикарною , крислатому капелюсі , обмахуючись китайським віялом . Зараз на ній була шуба і колоритний , хутряної тюрбан на голові. Ми розцілувалися і , обнявшись , вирушили в маленький , затишний провулок , де стояв її невеликий , але веселенький будиночок.
 
Місто виглядав похмурим , ще не стрепенувшись від зимової сплячки. Світлофори на перехрестях доріг відсвічували червоно- жовто- зеленими відблисками від мокрого асфальту. На узбіччях лежали сірі , якісь трухляві , замети. Тетушкін будиночок , такий екзотичний і потопає в зелені влітку , тепер самотньо стояв посеред похмурого двору.
 
Наговорившись вдосталь , і перепробувавши всі види домашнього варення , ми вляглися спати у теплій печі.
 
Ранок розбудив нас дзвінкою капежом , що б'є кришталевими краплями по підвіконню . Ми тут же , нашвидку перекусивши і загорнувшись шарфами , пішли до моря . Весняний настрій накривало нас з головою , немов свіжа хвиля .
 
Залишки пухкого снігу у кромки води танули під променями раннього сонця , розпливаючись по різнобарвною гальці . Сіро-зелені гребені хвиль барханами йшли до горизонту. Білокрилі чайки літали над водою , виглядаючи здобич . Вони немов перегукувалися між собою: «Весна прийшла!».


Категорія: Готові твори | Переглядів: 2678
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]