Твір на тему - Як я провела літо | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему - Як я провела літо
Цього літа я відпочивала в Гірському Алтаї. Мені дуже сподобалася мальовнича природа і чудові гори цього краю.
Особливо запам'ятався мені похід на Каракольскі озера. Ці озера знаходяться високо в горах. Спочатку ми їхали туди на машині по кам'янистих дорогах, переїжджали безліч бурхливих річок. Містки через ці річки були такі старі, що витримували тільки порожню машину, тому ми зупинялися перед мостами, висаджувалися з машини і йшли пішки.
В одному місці дорога раптово обірвалася - далі наш шлях йшов по руслу висохлої річки. Потім ми почали дертися в гору, а навкруги стояв густий ліс з кедрами і соснами.
Через дві години ми нарешті піднялися на вершину. Перед нами розкинулися сім озер, які ланцюжком витягнулися в долині між гір. По берегах нижнього озера росли кедри, а верхнє озеро перебувало вже в тундрі. На його берегах лежав сніг, а вода в ньому була крижана і прозора.
Важливо, що всі Каракольскіх озера дуже чисті, з них можна спокійно пити воду. На берегах озер ростуть карликові берези, верби, ялівець і навіть у липні цвітуть вогники.
Коли ми поверталися назад, нас застав дощ і ми намокли до нитки.
За цю подорож я пройшла пішки близько двадцяти кілометрів. Це був один із найщасливіших днів мого літа, і я обов'язково знову повернуся туди .


Категорія: Готові твори | Переглядів: 282
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]