Твір на тему "Як я планую свій час" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Як я планую свій час"
На нашій планеті і в нашому житті є безліч різноманітних ресурсів. Напевно, перше, що спадає більшості в голову, при слові ресурс, це: Гроші, корисні копалини, їжа, вода, та інше. Однак, дуже багато, чому, не думають про те, що час - теж ресурс. Ресурс, який абсолютно не схожий на інші. Його не можна помацати , його не можна вдихнути, спробувати на смак. Воно невловиме.

І найголовніше - час не можна придбати, його не можна притримати, призупинити. Його можна тільки втрачати, тільки витрачати. Ні за які гроші ви не купите час . У будь-якому момент , тоді коли ми не думаємо про час, або думаємо, воно неминуче закінчується. Наше життя з кожною секундою стає коротшим. І я вважаю, що цей час необхідно використати з максимальною користю. А інакше, сенс проживати своє життя, нічого не роблячи, немов ви овоч з грядки? Так нету в цьому ніякого сенсу.

Дуже часто ми на щось відволікаємося. Той час, який ми може витратити на роботу, на вдосконалення навичок, ми витрачаємо на щось марне. На соціальні мережі, ігри, та інше. Багато хто скаже, «я так відпочиваю!». Ні, ти не відпочиваєш. Ти просто витрачаєш час. Я абсолютно не проти того, щоб зрідка розслабитися за грою, перевірити пошту, завантажити нові фото. Це виправдано, якщо це робиться один- два рази на тиждень, буквально на п'ятнадцять -двадцять хвилин, за умови, що все інше час ти зайнятий справою. Так, це для багатьох складно, але тільки так можна прийти до успіху. До того ж, коли звикаєш, розумієш, що абсолютно нічого складного в цьому немає.

І в зв'язку з цим, дуже важливо свій час планувати. Виносити на папір те, що ти повинен зробити і коли, це, я вважаю, найефективніший метод розподілу часу. Є навіть така річ , не назву це наукою, але в певному сенсі можна сказати і так, називається «тайм- мененджмент», або мистецтво планування часу. Якщо з цією сферою у вас проблеми - почитайте книги на дану тему.

Що стосується мене, у мене є свій щоденник, куди кожен день перед сном, або вранці, я записую цілі на сьогодні, за часом, виконуючи їх в строк. Також там є цілі на місяць, на півроку на рік. І для досягнення однієї мети, мені потрібно виконати багато дрібних . Безумовно, там є відрізки часу, в які я відпочиваю, для них теж відведено місце.

Я вважаю, що такий метод надзвичайно ефективний, і раджу його всім, це зробить вас набагато продуктивніше.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 241
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]