Твір на тему "Грибний дощик" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Грибний дощик"
Дощі бувають різних типів. Але майже завжди несуть в собі життя, тому що складаються з води, а вода - це життя. Можна говорити про зливи, які приносять із собою надто багато води, які затоплює все навколо, утворюють калюжі і маленькі струмочки. Такі зливи навесні забирають залишки снігу, а восени говорять про те, що літо вже закінчилося, і наступним сезоном буде вже тільки зима. Це може бути дрібний дощ, якого навіть спочатку не відчуваєш, але можеш помітити по крапельок води і слідах на воді. Але найулюбленіший дощик для більшості - це грибний дощик. Він буває в кінці літа , або ранньої осені . Це дощик упереміш з сонцем, і, кажуть , що після такого дощу в лісі виростає безліч грибів, які будуть такі ж соковиті , як сам дощ і яскраві, як сонце, що його супроводжує.

Грибний дощ є ще найулюбленішим для всіх не тільки тому , що після це можна йти в ліс і збирати гриби , під грибним дощиком можна бігати. Тому що , найчастіше , він дуже теплий і ласкавий , він яскравий , бо світить сонце. Коли починається грибний дощик влітку , настрій відразу піднімається , тому що він приносить небагато перепочинку від нестерпної спеки , яка зазвичай буває в кінці липня або початку серпня. Саме в такі моменти люди і вибігають під дощ , щоб трохи охолонути від палючого сонця.

Ще однією дивовижною рисою грибного дощику є те , що він раптово починається і також раптово закінчується. Ніколи не знаєш , коли він почнеться , і ніколи не знаєш , як швидко він закінчиться. Він може йти всього кілька хвилин , а може цілу годину. Це дощик нового життя , так як рости починають не тільки гриби в лісі , а й овочі на грядці. Всьому живому необхідний дощ , але не такий який поламає пагони і піде, ледь змочивши . Усім потрібен дощ, який буде ласкавим і ніжним , але , в той же час , залишить після себе цілющу вологу .

Якщо говорити про грибному дощику , не слід забувати про веселку . Жоден грибний дощ не закінчується просто так , завжди в самому кінці з'являється веселка. Іноді вона з'являється на самому початку. Іноді вона залишається на небі в перебігу довгого часу , навіть після того , як дощик закінчився . Іноді з'являється навіть кілька різнокольорових веселок . Загалом , грибний дощик завжди приносить тільки радість і веселощі , не дивно, що його все так сильно люблять і чекають. Особливо влітку , в спеку , коли від мух і комарів немає порятунку . Тільки дощик зможе розігнати комах , щоб люди могли трохи перепочити .


Категорія: Готові твори | Переглядів: 436
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]