Твір на тему "Глобалізація" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Глобалізація"
Глобалізація - це дуже цікавий процес, який несе за собою безліч наслідків, сприятливий як для економіки окремої країни, так і для економіки всього світу в цілому. Глобалізація стала наступним етапом після капіталізму, коли світова економіка почала об'єднуватися, коли країни почали працювати і розвиватися спільно, підтримуючи один одного або допомагаючи один одному в тих чи інших ситуаціях. Зараз торгівля йде по всьому світу, різні країни укладають договори співпраці і працюють разом над певними проектами . Глобалізація призвела не тільки до того, що економіка стала загальною, глобалізація призвела ще й до інших наслідків . Наприклад, зараз світ став більш відкритий, з точки зору культурних відмінностей, люди стали більш терпимо ставиться один до одного.

Коли люди почали вести бізнес більш відкрито , коли ресурси почали вільно пересуватися по арені світової економіки , не тільки природні ресурси , але , в тому числі , і робітники, в цей момент почалася також культурна глобалізація , яка на даний момент торкнулася вже практично всіх на земній кулі. Люди стали більш відкриті , побачивши інші країни і людей , людина почала більш широко дивитися на світ , бо зрозумів , що існує не тільки його країна і не тільки його економіка і правила.

Для того , щоб добре інтегруватися в нове суспільство , людині стало необхідно бути більш відкритим , більш розуміючим , більш гнучким. Для того , щоб працювати з іншими країнами , щоб вести бізнес без конфліктів і непорозумінь , необхідно зрозуміти людину з іншої країни , з яким ти працюєш. Це дає нові можливості для розвитку , для того , щоб почати розбиратися у своїй роботі краще.

Глобалізація дозволила взяти до уваги досвід інших країн , працювати найвигіднішою для виробництва системі . Так як деякі країни почали працювати разом , співробітничати , виробництво однієї залежить від виробництва іншої , вона почали допомагати один одному , поставляти кращий і якісний матеріал , обмінюватися досвідом і знаннями. Так відбувається , бо люди знають , що знання, якими вони поділилися повернутися до них збільшеними , завдяки відмінно виконаною продукції . Глобалізація є новим кроком до розвитку. Напевно , саме тому , вона має такий успіх і її підтримують зараз у багатьох країнах.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 211
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]