Твір на тему "Фарби золотої осені" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Фарби золотої осені"
Осінь багато називають золотою, неважко здогадатися, чому саме таким визначенням, а ніяким іншим. Зелений, яскравий з весни колір листя восени перетворюється як за помахом чарівної палички в червону мідь, зеленувату латунь, коричневу бронзу, жовту охру​, тобто в різні відтінки, властиві золоту. Тільки осінь може так перефарбувати природу без пензликів і фарб, щоб нагадати про себе. Це час року називають сумній часом, але в той же час Чарівність очей. Коли ходиш по лісі, милуючись його красою, відразу згадуються слова з вірша: «Багряним золотом одягнені лісу», як точно зміг поет підмітити це пишність, створене природою. З усіх пір року, я найбільше люблю все ж осінь . Таким багатим вибором фарб не може похвалитися ні одна пора року. Напевно, саме тому, багатьма художниками, які пишуть пейзажі, найчастіше пишуться саме осінні.

За календарем на осінь, як і на інші пори року, припадає 3 місяці, але для золотої осені природою відведено всього лише пару тижнів, потім все листя з дерев опаде, і вже не побачиш такої краси. Дуже шкода, що так мало часу нам можна милуватися різними відтінками золотої пори осені. Після бурхливих Листопадов в лісі все одно дуже красиво , вся опале золоте листя ще шарудить, коли блукаєш по ньому в пошуках грибів, або просто гуляючи. Недовговічність такої унікальної за своєю природою красі завжди навіває смуток . А що летять на південь зграї перелітних птахів теж красномовно підтверджують, то осінь вступає у свої права . Приємно бродити по лісу і відчувати аромат опалого листя. Через рідіють вже крони дерев ще подекуди пробиваються відблиски сонечка. Якщо уважніше дивитися під ноги, то можна знайти гриби, вони теж дуже красиві, з різними формами, кольорами капелюшків . Ніщо не йде в порівняння, якщо хочеш поділитися своїми враженнями після прогулянки лісом.

Звичайно ж, кожному пори року притаманна своя, особлива краса . Але осінь у цьому списку на першому місці. Ця пора року розкішна і абсолютно неповторна. Вона завжди любима для художників і поетів. Про осені написано велику кількість віршів, написано багато картин з осіннім пейзажем. Дуже давно, нашим улюбленим великим поетом Олександром Сергійовичем Пушкіним були написані прекрасні незабутні слова: "Осіння пора, очей зачарування", він настільки точно визначив опис цієї пори року, що інших слів просто не підібрати, хіба можна зрівнятися з таким великим автором?


Категорія: Готові твори | Переглядів: 787
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]