Твір на тему "Епоха постмодернізму" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Епоха постмодернізму"
Філософсько-історична система - постсучасність або так званий постмодерн сам по собі вже є підривом основ старого індустріального минулого, але його погляд спрямований в далеке майбутнє. Відомо, що ще в 5 столітті, християнські теологи використовували протиставлення нової історичної епохи язичництва.

Середземномор'я з його обрядами, вірою, громадською діяльністю, життєвим укладом. Проте, постмодернізм розглядається суспільством як породження заходу, західної ідеології як новий стан культури. Він не являє собою її крах.

Швидше за все, сприймається суспільством як неймовірно потужне за масштабом об'єднання, що з'явилося в епоху модерну, на початку 50 - х років 20 століття і скорило багато уми діячів культури і мистецтва.

У радянської тоталітарної Росії епоха постмодернізму була позбавлена ​​суспільної свободи. І не дивлячись на величезну роль засобів масової інформації, вона не була володаркою людських душ, так як не піднімала проблем історії і життя. Хоча з історичної точки зору має право на відверту відкриту літопис цілої епохи в житті країни.

Думаючи про постмодернізм, мимоволі переносишся думкою до революції. Якщо російська революція нічого не принесла крім злиднів, то у постмодерну є перспектива.

Головне, щоб лідери, які проповідували постсучасність сьогодні, не були аморальні, безпринципні і кровожерливі. А діячі культури і мистецтва в своїй творчості керувалися високою громадянськістю. Щоб не загубилися і не пішли в небуття загальнолюдські цінності, моральні проблеми і вічні питання буття. Важко сказати, що далі чекає епоху постмодернізму. Остаточний вирок винесе тільки час.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 207
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]