Твір на тему "Дружба" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Дружба"

Дружба - це найпрекрасніше почуття на світі. Бути другом завжди приємно. Кожна людина на землі мріє знайти собі багато друзів з усього світу. Друг пізнається в біді. Друг ніколи не кине тебе в тяжку ситуацію. Якщо друг не справжній, то він не допоможе тобі у складній ситуації і відвернеться. Справжні друзі так не поступають.

Узи дружби, мабуть, самі міцні узи в світі. Якщо друзі сваряться, то вони обов'язково рано чи пізно пробачать один одного. Дуже важливо вибрати правильного одного. Людина з шкідливими звичками не може бути хорошим другом, так як він зможе проміняти вас на пачку сигарет або ще на щось цінне. Друга необхідно вибирати не за зовнішнім виглядом, а по духовному. Дружба не буває поганої, бувають погані люди.

У цікавих людей завжди є багато добрих і чуйних людей. Душа компанії також завжди заводить стосунки з багатьма людьми. Бізнесмени та чиновники не мають друзів. Вони мають тих, хто здатний виконати будь-яке прохання за гроші. Такі вчинки дружбою назвати неможливо.

У мене є кращий друг Ванька, який завжди допоможе мені у важкій ситуації і не залишить в біді. Мені подобається проводити з ним час. Кожні вихідні ми гуляємо, А потім ходимо або до мене, або до нього на обід і пограти в комп'ютер.Категорія: Готові твори | Переглядів: 221
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]