Твір на тему "Чи легко бути молодим?" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Чи легко бути молодим?"
Чи легко бути молодим? Відповідь на це питання може бути різним. Одні стверджують, що молодим зараз легко, для них відкриті всі дороги і все у них ще попереду. Такі люди стверджують, що молодь взагалі не планує на довгий час, тобто не замислюється про своє майбутнє і навіть не знає нічого про те, як складеться їх «завтра». Можна, звичайно ж, і погодитися з цим, але в більшості випадків, як показує практика, молодь буває різна, і ці твердження не завжди виправдані в реальному житті.

Сьогоднішній, такий стрімкий і яскравий, сучасний ритм життя , величезні , просто колосальні можливості дають право на вибір саме свого , нехай незвіданого ніким ще шляху , для будь-якого молодого людини. Варто лише захотіти і прагнути до цієї мети. Природно , і так було у всі часи , поки не наступиш на свої власні граблі , нічому не навчишся . Але , що властиво молодим людям , їм не страшні здійснюються ними помилки і допущені промахи. Адже твердження про те , що « на помилках вчаться » ще ніхто не відміняв , тому, вибираючи свою дорогу і незвіданий ніким шлях , можна наробити дурниць , але це будуть тільки твої , пережиті і подолані особисто рубежі. У цьому віці ніхто не замислюється про наслідки , адже все ще попереду , тобто часу на виправлення цілком достатньо.

Сьогодні , коли стільки можливостей для молоді , їм дуже складно визначити саме той , правильний шлях , який може привести до життєвого успіху . Запитайте будь-якого парубка , і Ви почуєте , що кожен без винятку мріє стати успішним , шановним і благополучним , щоб у підсумку отриманої освіти у нього була хороша , високооплачувана робота , яка б приносила задоволення . Сьогодні всього цього можна домогтися кожному, головне поставити перед собою ясну і чітку задачу. Звичайно , не все відразу вийде , буде потрібно певний час , можливо, що і фінанси , які молодим можна при бажанні заробити на оплату за навчання , але важливо одне - результат. З отриманням професії з'явиться не тільки робота , а й міцна любляча сім'я , а значить , буде забезпечений тил. З ним набагато легше крокувати по життю. Яким чином визначити ці самі цілі і завдання , на досягнення яких у деяких можуть піти роки ? Ось тому то питання : «Чи легко бути молодим ? » Так не однозначний з швидким і чіткою відповіддю . Найголовніше, щоб при досягненні поставленої перед собою завданням усього життя , залишитися порядною людиною. Вже повірте , це дуже не легко , а дуже складно. Бувають у житті моменти , коли виникає дилема , де потрібно йти на угоду з совістю , ось тоді молодим може все ж варто просити поради у старших , не обов'язково батьків , нехай це будуть просто люди , вже досягли у своєму житті певних висот і позитивних результатів? головне в житті , мабуть : ніколи не пасувати , як би важко не доводилося , ніколи не поступатися перед виниклими труднощами і не зневірятися , якщо раптом наздожене невдача. Все можна подолати , головне - повірити в себе ! Якщо у молодої людини з раннього віку вихована сила духу , то всі труднощі йому будуть по плечу.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 2854
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]