Твір на тему: Без творчості немає життя | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему: Без творчості немає життя

Що таке життя? Для когось це - круговорот подій, для іншого - купа дрібних щоденних проблем, постійна суєта і поспіх, для когось - сім'я, для когось - робота, для когось - річний світанок над рікою і букет польових квітів у руках. Для когось життям може бути надання допомоги нужденним і полегшення страждань важко хворих. Але в чому б людина не знайшов своє визнання, в чому б не полягав для нього сенс існування (бо життя є осмислене існування), життя неможливе без творчості. 

Безумовно, далеко не кожна людина має не тільки талантом, а й невеликої здатністю до створення прекрасного. Не всі можуть похвалитися хорошим музичним, літературним або художнім смаком, більше того, не так вже й багато людей в сучасному суспільстві цікавляться мистецтвом загалом і яким-небудь видом зокрема. І тим не менше кожен без винятку - одночасно і музикант, і поет, і художник, хоча може про це і не здогадуватися. 

У кого з нас немає мрії - від самої піднесеної до самої прозаїчної, але все ж мрії, яка іноді не дає заснути вночі і змушує вставати щоранку? І чи не є мрійник, ніколи не тримав пензля в руках, художником, зображує сама досконалість? Ми щохвилини малюємо образи у себе в голові, і незалежно від наявності таланту всю велич цих образів неможливо вилити на папір. 

І хіба, засинаючи, людина не думає про те, як би міг скластися його день, як він міг би солідніше відповісти опоненту в суперечці, якісніше виконати роботу або всього одним реченням, сказаним з ніжністю, уникнути сварки з близьким? А чи не цим займається письменник? 

Причому щосекундне творчість відбувається не тільки в людському мозку. Кожна людина створює себе як особистість, як художник пише картину, день за днем ліпить свій характер, подібно скульпторові, працюючому над своєю статуєю, доставляє радість чи розчарування оточуючим - як музикант, виконуючи симфонію. І саме в цьому - вища творчість. 

Але для чого ж тоді потрібні ті, кого ми називаємо художниками, письменниками, музикантами, композиторами відповідно їх професії? Навіщо плоди їхніх робіт зберігають у найбільших музеях і поширюють мільйонними тиражами? Та просто без них люди нічого б не знали один про одного. Саме твори талановитих світу цього дали людям можливість не тільки пізнати себе, суспільство і навколишній світ, але і вказали напрям, в якому слід працювати над собою. 

Робота над собою - і є творчість, саме звичайне і найпрекрасніше. А значить, без творчості не може бути життя. Виконання функцій життєдіяльності без творчості - це безглузде існування.Категорія: Готові твори | Переглядів: 202
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]