Твір на тему "Без роду немає народу" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Без роду немає народу"
Здавна вважалося, чим сильніше буде рід, тим кращим буде народ. Важливим моментом, щоб зберегти національні та моральні традиції, є родовід кожного з нас. В даний час мало хто цікавиться своїм древом роду, і знає поіменно кожного далекого предка. А раніше це вважалося обов'язковим, і ті, хто не знав своїх предків, дуже соромилися цього.

Радує те, що з кожним днем сучасна людина все більше звертається до свого коріння. Це стає засобом зміцнення сімейних уз, взаємин з родичами, і зростає кількість заходів, пов'язаних зі збором всіх родичів в тісному сімейному колі. Так зміцнюються зв'язки і з дальньої ріднею. І величезним досягненням є те, що почали відроджуватися традиції пам'яті про свій родовід, і всі відомості намагаються передавати з покоління в покоління.

Людина подібна дереву, вся його сила знаходиться в корінні. І чим більше у нього є інформації про минуле, тим він стає більш впевненим у собі. Історія освіти прізвищ і по батькові таїться в церковних іменах. Наприклад - Микита, Син Микити, значить Нікітін. Рід - це своєрідна ниточка - зв'язок всіх членів сім'ї, які походять від одного родоначальника . Люди завжди раніше знали, що всі погані вчинки і помисли можуть позначитися не тільки на них самих, а й на їхніх нащадках.

З покоління в покоління передаються людині якісь зовнішні риси, таланти і духовні звичаї. І, звичайно ж, мова. Рідна мова - це свого роду духовне багатство, подароване людям . Народ одержимий цим багатством, з ним з покоління в покоління передається мудрість, культурну спадщину і традиції. Рідна мова має могутню силу. З його допомогою передається досвід наших прадідів. Слово - невмируще джерело , який дає уявлення про навколишню дійсність, про своє місто , родині.

Мова - це одна з найміцніших зв'язків, яка виступає посередником між сучасним поколінням і предками. Людина, багатий духом, прагнути вдосконалити свої знання рідної мови, а також вивчити інші мови світу. Людина, що зрікся рідної мови і соромиться розмовляти нею, не може вважатися відданим громадянином своєї країни і може втратити повагу своїх співвітчизників.

Дитя, пізнаючи ази рідного слова, немов занурюється в кришталево чисту воду рідного слова. Слово дає йому уявлення про навколишній світ, знайомить з народними традиціями.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 329
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]