Твір на тему "Без праці не може бути красивою і радісного життя" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Без праці не може бути красивою і радісного життя"
Є істини, які не потрібно особливо доводити. Одна з таких істин полягає в тому, що праця - основа красивою і радісного життя.
Дійсно, тільки праця робить наше життя прекрасної і наповненою змістом. Рідко людині вдається домогтися успіху в житті без особливих труднощів. Таких випадків одиниці: величезний спадок, виграш у лотерею, везіння в бізнесі, рідкісна удача - ось, мабуть, і все! А найчастіше красива і радісне життя - це кров і піт напруженого, часом неймовірного, праці. Прикладом можуть служити багато західні (та й наші теж) мільйонери - з періодичної преси і телепередач мені відомо, що ці забезпечені на багато поколінь вперед люди домоглися матеріального добробуту дванадцяти - і шістнадцятигодинні щоденною працею . І майже всі вони так і продовжують працювати. І це неспроста! Мабуть, сам процес праці, його результати до того радісні і навіть п'янкі , що перестати працювати майже неможливо для цих людей.
Але можна і не бути мільйонером, але жити радісно і красиво завдяки своїй праці. Подивіться на наших учених, яким платять жалюгідні гроші за титанічну працю. Як вони щасливі, що займаються улюбленою справою! На таких людях і тримається суспільство. Коли-небудь, дай бог, цих людей оцінять і віддячать за подвижницьку працю і матеріально. Але їм, мабуть, цього особливо і не потрібно було б, якби не їхні сім'ї, які теж треба годувати і ставити на ноги.
Самое справжнє щастя - задоволення від зробленої роботи. Людей, які відчувають таке відчуття, останнім часом не так вже й багато, але вони є, і саме вони по- справжньому щасливі.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 264
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]