Твір на тему "Без добрих справ немає доброго імені" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Без добрих справ немає доброго імені"
Кожна нормальна людина хоче, щоб його ім'я називали добрим. Що це означає? Це означає, що ніхто з людей не хоче, щоб про нього думали погано, з гидливістю чи повною байдужістю. Як же зробити, щоб про тебе думали і говорили з теплотою? Потрібно робити добрі справи!
Якщо у тебе багато грошей, зароблених чесно, твоїм працею, твоїм бізнесом, ти повинен думати і про тих, хто не має можливості заробити на стерпне життя. Потрібно допомагати бідним та нужденним, незаможним і убогим!
Навіть якщо у людини мало грошей або зовсім немає зайвої копійки, то і тоді є можливість зробити собі добре ім'я. Адже це так просто! Чи не відвертатися від ближнього свого (а під ближнім християни вважають будь-якої людини, який поруч і потребує чогось)! Допомагати близьким і знайомим і в радості, і в горі ! Підняти що впав людини! Не плювати в колодязі, з яких доведеться напитися! Приголубити собаку (як буде щасливий твій пес, відчувши ласку свого господаря)!
Ось прості (і такі іноді важкоздійснювані) правила, яких потрібно дотримуватися у житті, щоб люди вважали ваше ім'я добрим.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 235
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]