Твір на тему "Бережіть природу" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір на тему "Бережіть природу"
Всі ми любимо природу, але найбільше відпочивати там : плавати в річках , в морях, ходити в ліс за грибами, збирати плоди з фруктових дерев, знімати урожай в городі. Сьогоднішня екологічна обстановка змушує нас замислитися про охорону природи. Потрібно думати про майбутнє і не тільки своєму, а й своїх дітей та онуків. Природа, вона хоч і багата, але може помститися за недбале ставлення до неї. Сьогодні забруднені річки, ліси, поля. Природоохоронний питання стало надзвичайно актуальним, навіть у школах ввели такий предмет, як екологія. Викладачі розповідають нам, що дуже легко порушити природний баланс і як важко його відновити.

Природа , по суті своїй , відновлюється сама , але процес цей дуже тривалий. Саме тому ми повинні всіма силами охороняти і берегти світ, що нас оточує. Не варто , піклуючись про свої доходи винищувати тварин , скоро ми їх зможе побачити тільки в Червоній книзі. Навіть хижаки , які харчуються іншими тваринами, і ті , в гонитві за здобиччю не вбивають більше , ніж здатні з'їсти. Цей феномен пояснюється рівновагою і гармонією в природі. Але ось людина може знищити набагато більше і йому весь час потрібно ще і ще. Результатом може бути винищення всього живого. Мені особисто так здається , що якщо ми всі , але спочатку кожен окремо будемо підтримувати чистоту в своєму будинку , дворі , парку , то все може змінитися на краще. Ми повинні одуматися і перестати руйнувати нашу Землю , адже ми всі на ній живемо і потрібно зробити так , щоб і майбутні покоління побачили красу нашої планети.

Весь , оточуючий нас світ , дуже тісно пов'язаний з природою. Живим прикладом можуть служити такі її представники , як рослини і тварини . Від рослин тварини отримують кисень , яким дихають , а звірі можуть переносити різні спори для розвитку рослин і грибів. Якщо в цій системі небудь порушити один з двох представників може загинути. Ми повинні бути вдячні природі за те , що ми вона нам все це дала. Адже людина - це теж частина природи і знищуючи її, ми можемо знищити і себе.

Реальність сьогоднішнього дня така, що на будь-якому придатному для життя місці на Землі , ми вже бачимо темні штампи людської цивілізації. З кожним днем збільшуючи споживання , а також з метою нестримної гонитви за прибутками , багато недбайливі виробники закривають очі на багато екологічні негативні наслідки. Вони , як правило , відбуваються як результат такого безвідповідального ставлення до екосистемі. Відновити природні ресурси дуже складно , а іноді й просто неможливо. Якщо такими темпами ми будемо продовжувати , то незабаром капкан може зачинитися . Про це треба пам'ятати завжди !


Категорія: Готові твори | Переглядів: 2023
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]