Твір - Мій тато | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір - Мій тато
Мого тата звати Андрій. Йому 34 роки. Він невисокого зросту, широкоплечий. У нього блакитні очі , каштанове волосся. Зараз він керує власною фірмою.
    Мій батько дуже добра і чуйна людина. Він завжди допомагає людям у скрутну хвилину. І коли мені потрібна допомога в чому-небудь, він ніколи не відмовляє мені. З деякими проблемами я звертаюся саме до нього, так як вважаю, що краще за нього ніхто не вирішить моїх труднощів. Він так само застерігає мене від невірних вчинків.
     Батько дуже хоробрий і мужня людина . Кілька років тому він служив у пожежній частині. За службовим обов'язком він виїжджав на серйозні пожежі і рятував людей.
    Мій тато цілеспрямований і терплячий. Якщо у нього щось не виходить з першого разу, він не кидає справу, а пробує знову і знову. Так було, коли батько почав власний бізнес. Спочатку справи йшли непросто, але він не здавався і з часом все налагодилося. Але й потім були важкі періоди в його роботі, і завдяки його стійкого характеру , він впорався з ними.
    Він володіє таким важливим якістю, як працьовитість. Батько багато працює для розвитку свого бізнесу, за це його поважають на роботі. Я ніколи не бачив його таким, що сидить без діла. У вільний час він любить майструвати різні речі. Наприклад, на кухні у нас стоїть стіл, зроблений його руками.
    Я дуже люблю свого тата. Саме у нього я вчуся доводити до кінця кожну справу, вчуся визначати свою мету в житті і прагнути до її досягнення.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 424
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]