Твір "Людство повинно дбайливо ставиться до природи" | ГДЗ - Готові домашні завдання | Скачати презентації - готові презентації PowerPoint

Твір "Людство повинно дбайливо ставиться до природи"
Люди сучасності давно вже забули про своє походження. Найчастіше багато хто вважає, що ми народжуємося, живемо, старіємо і вмираємо тільки завдяки нам самим, що природа не бере ніякої участі в цих процесах.

Ми облаштовуємо свої будинки, зводимо нові будівлі, фабрики, будуємо дороги. Але навіть не замислюємося про природу, що оточує нас. Адже ми наносимо їй такий колосальної шкоди, що навіть порівняти це не з чим. Взяти, приміром, вирубку лісів або загазованість великих міст.

Якщо піднятися на височину, з якою буде підлягати огляду все місто, то можна побачити зміг, що накопичився від продуктів згоряння палива в автомобілях. А на зеленій кроні дерев скупчується стільки бруду від усіх цих викидів, що листя починає мимоволі в'янути, тому що їм не вистачає сонячного світла, оскільки йому не дають проникати всередину шари пилу і бруду, що знаходяться на них.

Що говорити про дерева та інших складових природи, якщо ми самі вдихаємо ці шкідливі речовини, п'ємо отруєну воду, харчуємося модифікованими фруктами, овочами, м'ясом, крупами.

Ще одна небезпека для природи - радіація. Вона руйнують діє на все живе, але, всупереч прогнозам фахівців, після найсильніших викидів радіації, на цьому місці бурхливо починає розвиватися нове життя. Наприклад, після вибуху на Чорнобильській АЕС. Адже місто, прилеглий до неї, був уже давно залишений людиною, і природа взяла владу над ним.

Зараз у місцевих водоймах хлюпається риба, в лісах водиться дичина. З цього випливає висновок - що б ми не робили, як би не кривдили матінку-природу, вона все одно після нас встановить колишнє рівновагу.

Природу треба поважати і цінувати. Якщо ви не в силах впоратися з масштабними викидами отруйних речовин в атмосферу, то хоча б поміняйте у вашій машині паливо з бензинового на газове, адже якщо так вчинять багато людей, дихати як нам, так і нашій планеті стане набагато легше.

Намагайтеся не засмічувати водойми та лісу сміттям, це допоможе зробити природу чистіше, вона стане радувати око. Дотримуючись цих нехитрих правил, можна внести свій вклад, хоч і невеликий, в очищення природи.

Повага до навколишнього світу потрібно прищеплювати людям з раннього дитинства.

Обов'язково розповідайте своїм дітям про красу природи, про її користь для людини, про її великої ролі в його житті. Закладаючи в дитячий розум таку інформацію, можна бути впевненим, що дитина ніколи не буде засмічувати навколишній світ, і буде, з шануванням відноситься до природи.


Категорія: Готові твори | Переглядів: 217 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]